منو

اتفاقات همواره و همیشه دو جنبه دارند، جنبه های مثبت و جنبه های منفی. شیوع همه گیری کرونا و قرنطینه شدن هم از این ماجرا مستثنی نبود. تهدید سلامتی و جان انسان ها، فشار کاری بسیار زیاد روی کادر درمان و محروم شدن یا دسترسی سخت به خدمات درمانی، تعطیلی گسترده و بی سابقه کسب و کارها در سطح بین المللی وجوه بارزٍمنفی قرنطینه و شیوع این بیماری بودند. اما در کنار همه اینها، قرنطینه شدن در باغ و این مشکلات فرصتی بود تا به راه حل بیاندیشیم. راه حلی برای افزایش سلامتی، خرید آسان، دسترسی به محصولات تازه، جلوگیری از تردد های بیشتر و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و حفظ محیط زیست.

 

نگاه کردن به درختان پر از شکوفه که چند صباحی بیش نمانده بود تا جایشان را به میوه های آبدار دهند، آراستن میز غذا با سبزی ها و صیفی جات تازه جرقه ی اولیه تولد ایده "باغمون"؛ فروش آنلاین سبزیجات، صیفی جات، میوه های تازه باغ هایی که که بدون استفاده از کود شیمیایی و آب گوارای چاه پرورش می یابند، بود.

 

در "باغمون" گلچین محصولات روزانه با رعایت دقیق موارد بهداشتی چیده می شوند و در بسته بندی های قابل بازیافت به نحویکه کمترین صدمه را ببیند و شکیل و تازه بدست مصرف کننده برسند بسته بندی می شوند. محصولات باغمون انبار نمی شوند لذا نه تنها از مواد نگهدارنده استفاده نمی شود بلکه به نحوی چیده و بسته بندی می شوند که کمترین هدر رفت بر اثر له شدگی و صدمه فیزیکی حین حمل و نقل را داشته باشند. در باغمون فقط محصولات فصل ارائه می شوند و به جهت ویژگیهایی که شرح آن داده شد، حجم و تعداد محصولات محدود است.

 

باغمون محصولات را مستقیما از باغ ها و زمین های زراعی به منزل مصرف کنندگان می رساند (Farm to Fork). توزیع محصولات درب منزل نه تنها به جلوگیری از ترددهای غیر ضروری و فاصله گذاری اجتماعی کمک می کند بلکه با کاهش ترافیک شهری به داشتن هوای پاک نیز کمک می کند.

 

با مصرف محصولات "باغمون" مواد مغذی را به خوشمزه ترین و بی دردسرترین راه ممکن دریافت کنید.

 

در انتها پوزش ما را بپذیرید که در حال حاضر محصولات باغمون فقط در چند منطقه محدود کلان شهر تهران ارائه می شود.